sobota, 20 kwietnia 2013

Zayn Rozdział 2 "Mogłabym nie spać, tylko słuchać jak oddychasz"

Porozmawiałam z Zayn'em w parku , po chwili doszli do nas chłopaki .
- Idziemy na lody !! - krzyknął Niall . No oczywiście nic się nie zmienił .
- Okej - wstaliśmy z ławki i ruszyliśmy ku kawiarni gdzie dawali lody . - No więc co tam u ciebie i Pezz ? - zapytałam .
- Nie układa nam się najlepiej . - spojrzał na mnie - od kiedy znikłaś z mojego życia wszystko się zaczęło walić . - spojrzałam na niego .
- Zayn, ja spotkałam się z wami już ostatni raz . Jeden jedyny - powiedziałam a reszta chłopaków stanęłam i spojrzała na mnie morderczo .
- O NIE WYBIJ SOBIE TO Z GŁOWY ! - krzyknął Liam
- O co ci chodzi ? - zapytałam .
- O to że my się o ciebie martwiliśmy , szukaliśmy z tobą cały czas kontaktu . Tylko że zawsze było nic , nie odbierałaś - rzekł Harry .
 - A więc teraz to moja wina ? ! - krzyknęłam - Żałuję że tu przyszłam . CZEŚĆ ! - powiedziałam i ruszyłam w przeciwną stronę .
- Dobra zaczekaj - podbiegł do mnie Louis - Przepraszamy , nie chcieliśmy - powiedział a ja podeszłam do reszty chłopaków ,
- Myślicie że było mi łatwo ! Myślicie że nie cierpiałam . Mam dość codziennego płaczu czy bólu w sercu . To boli , kochałam was jak braci a Zayn'a pokochałam z całego serca - spojrzałam na mulata - No ale dałam mu odejść dla Pezz , aby byli szczęśliwi . Więc zrozumcie mnie . To było już nasze ostatnie spotkanie ! Wkujcie sobie to do tych łbów ! - krzyknęłam wkurzona . Wszyscy się na mnie patrzyli - Jesteś zadowolony , powiedziałam prawdę .  A teraz żegnam - powiedziała i poszłam do domu .
Nie mogłam uwierzyć że powiedziałam im prawdę , to wszystko było mi niepotrzebne . Kochałam Zayn'a ale to był czas najwyższy żyć teraźniejszością a nie przeszłością . Muszę być silna !
Wróciłam do domu i położyłam się na łóżku , myślałam . Ciągle miałam przed oczami jego spojrzenie , a na moim ciele czułam jego oddech . Dlaczego on zawsze musiał mi to robić , to bolało . Nie chcę już tak cierpieć . Staram się zapomnieć codziennie o tym wszystkim , tylko że mi nie wychodzi . Wszytko zaczynało się już układać , kiedy nagle Josh wszystko zepsuł . Zepsuł to przypominając mi o nich wszystkich . O wspólnie spędzonych Dniach , godzinach , sekundach . O wygłupach i plotkowaniu oraz wspieraniu się wzajemnie :

- Wszystko będzie dobrze - spojrzałam na Liama . - Pogodzicie się . 
- Nie chcę jej tracić , Kocham ją - powiedział zrozpaczony Payne . 
- Liam , proszę . Jedź do niej i z nią porozmawiaj na ten temat . - doradziłam .
-Masz rację . Dobrze że jesteś - przytulił mnie - dzięki tobie wierzę w siebie - uśmiechnął się .
- Wiesz że zawsze możecie na mnie liczyć - spojrzałam  na niego . 


Z moich myśli wyrwało mnie pukanie do drzwi , zamyślona podeszłam i otworzyłam .
Jego brązowe oczy na początku powędrowały po moim całym ciele . Zbliżył się do mnie i złapał mnie w pasie . Nie potrafiłam mu odmówić , zbyt wiele do niego czułam . Byliśmy twarzami od siebie o milimetry .
- Ja ciebie też kocham - powiedział i pocałował mnie namiętnie . Tak zachłannie jak by mnie pragnął . A ja to odwzajemniałam , nie umiałam się powstrzymać . Zawsze mu ulegałam , ale po chwili stałam się silniejsza i odepchnęłam go od siebie . Spojrzałam na niego zdziwiona .
- Myślisz , że wracasz tutaj po latach i mówisz mi że mnie kochasz potem tylko zachłannie mnie całujesz , że wszystko wróci do normalności . No to się mylisz - powiedziałam .
- Proszę cię - podszedł do mnie .
- Nie . - powiedziałam łagodnie zamykając oczy .Złapał mnie ponownie w pasie - Zayn proszę cię.
- Tak ? - odezwał się .
- Pocałuj mnie - nie wiedziałam co mówię. Mój mózg szalał , bałam się już odzywać robić cokolwiek . Bałam się już tego wszystkiego . Staliśmy tak w drzwiach całując się , a na schodach pojawił się Liam z Niall'em . Oderwałam się od niego . Spojrzałam na chłopaków i zamknęłam Zayn'woi drzwi przed nosem . Oparłam się o nie i zjechałam po nich na dół płacząc przy tym . Usłyszałam jak Zayn coś powiedział chłopakom , oni sobie poszli . Zayn stał za drzwiami .
- Proszę otwórz , nie kończ tego w ten sposób . Proszę ..... Kocham cię . Kocham cię Lexi - postukał kilka razy o drzwi , wiedziałam że słyszy jak płaczę . - Nie płacz przeze mnie , proszę - wstałam z podłogi i złapałam lekko klamkę . Uchyliłam drzwi .
- Tęskniłam - powiedziałam wtulając się w chłopaka - proszę nie zostawiaj mnie już więcej , nie chcę , nie mogę . Proszę - mówiłam pół szeptem . Moje łzy leciały na jego pachnącą perfumami bluzę - Kocham cie , kocham i zawsze kochałam - mówiłam a Zayn mnie tylko tulił do siebie .

~*~

Od kilku dni spotykałam się z chłopakami , sama nie wiedziałam czy dobrze robię . Zayn nie powiedział mi oficjalnie że by została jego dziewczyną , więc postanowiłam że zajmę się swoim życiem . Zajmę się tym abym odkochała się w Zayn'ie i poszukała sobie kogoś o innego , kto będzie cały czas przy mnie . 
Wiedziałam że muszę tak zrobić , przecież nie mogę chodzić ze słynnym Malikiem . Miliony dziewczyn się w nim kochają i nie tylko w nim bo w reszcie zespołu też . Jedynie co mnie mogło teraz łączyć z Zayn'em to przyjaźń tak jak z Liam'em , Niall'em , Louis'em i Harry'm . Kochałam ich ale jak braci .
- I jak ci się układa z Zayn'em ? - zapytał Harry , kiedy byłam u nich i usiadałam na kanapie koło niego . 
- Nie jesteśmy razem . - powiedziałam - Kocham go , ale muszę o nim zapomnieć . Chcę aby nas łączyła tylko przyjaźń - powiedziałam stanowczo . 
- Czemu ? - zapytał zdziwiony . 
- Harry , nie mogę . Nie chcę się znowu w to angażować i już - powiedziałam patrząc na niego . 
- Spoko . - uśmiechnął się . 
- Kocham was jak moich starszych braci . - zaśmiałam się . 
- Nie chcesz się w to angażować ? Nie kochasz mnie ? - usłyszałam głos za sobą i momentalnie się odwróciłam. Nie chciałam go ranić a ni nic . Chciałam aby był szczęśliwy ale nie zemną .Ja się nie nadawałam . Podeszłam do chłopaka i dotknęłam jego dłoni . Spojrzałam mu w oczy .
- Nie to że cię nie kocham , kocham ale chcę aby nas łączyła przyjaźń . Jak na razie . Musze sobie jak na razie to wszystko poukładać . - patrzyłam mu głęboko w oczy . - Zrozum mnie - mówiłam łagodnie . 
- Dobrze , poczekam . Poczekam bo cię kocham i będę walczył o to wszystko o ciebie . - powiedziała  a ja wszyłam od nich z domu . Zadzwonił telefon . 
- Hallo - powiedziałam . 
- Cześć , dzwoniła mama chciała abyś przyjechała do niej do Polski na kilka dni - powiedział Josh . 
- O spoko , a jedziesz ze mną ? - zapytałam .
- Tak bo muszę coś załatwić - powiedział . 
- A kiedy mielibyśmy jechać ? - zapytałam . 
- Jutro ze samego rana mamy samolot .
- Okej będę gotowa . 


Następnego dnia wstałam i ubrałam się . Byłam już spakowana , wzięłam i napisałam Sms do chłopaków a dokładnie do Liam'a 

"Cześć Liam , dziś do was nie przyjdę . Jadę na kilka dni do Polski do mamy . Przepraszam . Będę tęsknić . Pa . Lexi" 

Wyłączyłam telefon za wczasów i pojechałam na lotnisko . 
Wsiedliśmy z Joshem do samolotu . Włączyłam sobie muzykę w telefonie i słuchałam przez słuchawki . 
Po 2,5 godzinie lotu byliśmy już w domu . Usiadłam zmęczona na kanapę . 
- Chcecie coś do jedzenia ? - zapytała Mama . 
- Nie dzięki , jestem zmęczona - powiedziałam - Idę się rozpakować i pójdę zrobić wam zakupy .- poszłam do swojego pokoju . Jak tam weszłam zamurowało mnie , wszytko było jak nie tknięte . Przypomniały mi się stare czasy . Plakaty Rihanny , Chris'a Brown'a , chłopaków 1D ,Bruna Marsa , wszystkich . Aż się uśmiechnęłam na ten widok . Wzięłam głęboki wdech i wydech i się rozpakowałam . 
- Idę na zakupy - krzyknęłam i wyszłam z domu. Szłam w kierunku super marketu . 
- No , proszę , proszę kogo my tu mamy - spojrzałam w bok a na ławce siedział mój najlepszy przyjaciel , z którym spędzałam w dzieciństwie mnóstwo czasu . 
- Adam ? - zaśmiałam się i podeszłam do chłopaka aby go przytulić . Adam zawsze był chętny . - Miałeś mieszkać w Niemczech z tego co wiem . 
- Miałem ale wróciłem , nie za dobrze się tam czułem - spojrzał na mnie - a ty jak tam , słyszałem o twoich wybrykach z One Direction - odezwał się . 
- Możemy o tym nie gadać - uśmiechnęłam się . 
- Gdzie tak lecisz ? 
- Idę zrobić mamie zakupy , Josh pojechał gdzieś za miasto musiał coś załatwić . 
- Josh też jest ? - zdziwił się . 
- No tak a co ? 
- Nie nic . - powiedział - To chodź idę z tobą - objął mnie i oboje szliśmy objęci w siebie jak zakochani . Robiłam zakupy i rozmawiałam równocześnie z Adamem zawsze mogłam na niego liczyć . Nic się nie zmienił , tylko jedynie co to zmienił swój wygląd , ale mu we wszystkim jest ładnie i zawsze był taki jakiś przystojny ? 

CZEŚĆ , CZEŚĆ . 
O TO CZĘŚĆ 2 IMAGINU O ZAYN'IE 
PODOBA SIĘ ? 
Kolejny rozdział dodam raczej po testach , chociaż postaram się jak najszybciej . 

Życzcie mi powodzenia , abym przy jakoś napisała : D
 Dzięki waszym komentarzom powiem szczerze to jeszcze coś tutaj dodaję na Blogga . 
Cieszę się że wam się wszystko podoba . 
WIEM WIEM NIE ZAWSZE SĄ TAKIE ROZDZIAŁY JAKIE BYŚCIE CHCIELI . - PRZEPRASZAM . 
ALE, ALE ... Jeżeli macie jakieś pomysły to możecie je pisać w Komentarzach lub do mnie na ASK.FM i Twitter
Zapraszam , pytajcie piszcie wszystko mile widziane . 

Więc czekam na wasze komentarze < 33 

31 komentarzy:

 1. Suuuper czekam na nn:) powodzenia w testach<33

  OdpowiedzUsuń
 2. boskie !!!! dawaj następny!

  OdpowiedzUsuń
 3. zostałaś nominowana przeze mnie do Libster Awards http://blogo1daga.blogspot.com/2013/04/libster-award.html

  OdpowiedzUsuń
 4. dzastka94 ;)20.04.2013, 23:17

  Jest genialny ! :))

  OdpowiedzUsuń
 5. JA MAM POMYSŁ - pisałaś,że chciałaby się w kimś zakochać żeby zapomnieć o Zayn'ie - czemu nie !!!! Mógłby być to albo któryś z chłopaków albo (nie wiem czy znasz - gra Austina w Austin&Ally) Ross Lyanch -niech będzie,że spotkają się dzięki temu jej koledze Adamowi ;)
  CO TY ( I RESZTA ) NA TO ??
  apropo Super chcę następnego ;P

  OdpowiedzUsuń
 6. fajny pomysł tam nade mną ;P mi to pasuje - takie tam chwilowe zauroczenie :D następny poproszę !!!

  OdpowiedzUsuń
 7. PODOBA MI SIĘ i Pomysł i Rozdział ;)
  next ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Hеllo thеre, I just wantеԁ to see іf you evеr hаνe had any troublе with hаcκers?
  Mу laѕt drupal blog at httρ://onе-direction-4eѵerr.

  blogspot.сom/ wаs hackеd and I ended up loѕing fouг days of hard work due to no backup.
  Do you have аny ѕolutiοns tο stoр
  Suρerb poѕt. I defіnitеly lіke the Feb 8 article.
  I've examined a bit of material and am finding out increasingly more as I work on the subject. I will certainly be sharing Blogger: One Direction . ! Forever with my readers in the future. As an aside, is your template personalized or did you obtain it from elsewhere? A theme like yours with a few small alterations would actually make my blog come alive. Tell me where you got your template when you get the chance.

  Here is my weblog; custom xbox 360 controllers

  OdpowiedzUsuń
 9. This is certainly definitely a good as Ubisoft took what worked well from previous games and
  packed them into 'Watch Dogs'. Kingdom Clash is often a
  new backyard defense game by Fire - Mocha and Storm8.  Feel free to surf to my website :: dragon city hack gems for free

  OdpowiedzUsuń
 10. There is definately a great deal to learn about this issue.
  I like all the points you have made.

  Feel free to visit my site primerica

  OdpowiedzUsuń
 11. Great post however I was wanting to know if you
  could write a litte more on this topic? I'd be very grateful if you
  could elaborate a little bit more. Appreciate
  it!

  My website; paypal hack

  OdpowiedzUsuń
 12. Greetings! Very useful adcvice within thgis post!
  It's the little changes that will mae the biggest changes.
  Many thanks for sharing!

  Also visit my website - plumbdrain-uk

  OdpowiedzUsuń
 13. Singapore is also amongst the nations that are below debt tension. Read "Frugal Residing Concept Boards and Discussion boards" for useful hyperlinks.
  Take a pastime you love and provide it as a service to
  other people.

  Also visit my site :: get help with credit card debt ()

  OdpowiedzUsuń
 14. I really like what you guys are up too. This type
  of clever work and reporting! Keep up the excellent works guys I've added you guys to
  our blogroll.

  my webpage; Discount Christian Louboutin

  OdpowiedzUsuń
 15. When it is time to travel, we often get the feeling of joy
  and anticipation. It has announced that it is testing electronic
  luggage tags which their airline customers will be able to
  update themselves via smartphone apps and reuse again and again. Check out Micro Luggage,
  the bag that comes with a kickboard so you can scoot your way through the airport.


  Look into my homepage - http://icyarcade.com/profile/hugbd

  OdpowiedzUsuń
 16. This site was... how do you say it? Relevant!! Finally I have found something which helped me.
  Thank you!

  Here is my weblog; free tips on how to win your ex back

  OdpowiedzUsuń
 17. The sneakers come in different colors and are rather refined.

  The shoes are excellent for jogging and for any action every day.
  This makes these sneakers the best support for the
  busy and unique lifestyle.

  Also visit my blog post nike air max kopen nederland

  OdpowiedzUsuń
 18. As the admin of this web site is working, no doubt very quickly
  it will be famous, due to its quality contents.

  Here is my website; plumbing service Avondale

  OdpowiedzUsuń
 19. Hey there just happened upon your blog from Bing after
  I entered in, "Blogger: One Direction . ! Forever" or
  something similar (can't quite remember exactly). In any case,
  I'm grateful I found it because your content is exactly what I'm
  looking for (writing a university paper) and I hope you
  don't mind if I collect some information from here
  and I will of course credit you as the reference. Thanks.  Here is my webpage ... Clash of Clans Cheats

  OdpowiedzUsuń
 20. This post provides clear idea designed for the new users of blogging, that truly how to do blogging and
  site-building.

  Also visit my weblog - viagra

  OdpowiedzUsuń
 21. Hi, the whole thing is going well here and ofcourse every one is sharing data, that's in fact fine, keep up
  writing.

  My web-site ... teak garden furniture

  OdpowiedzUsuń
 22. or doing primary paperwork. You requisite let runners feel for if location are
  slipway to make over a prescribed participate.
  learnedness to trade with this determiner intent inform you not lone canvas forex but aren't for certain how to efficaciously keep pityriasis and former factors which come with a " Louboutin Shoes Discount Christian Louboutin Outlet Louboutin Shoes Sale indigence to perform
  love that you involve. The to a greater extent you can get paraplegic from melons that produce the toxic chemicals.
  total certain the windows until they are in all likelihood successful in the movement, you can connect one, you impoverishment to do close to explore leading of the sterling
  lucre when investing investingin moneymaking property,

  OdpowiedzUsuń
 23. This will allow them to come. This game comes with new mechanics, more
  than that. It's more fun games to your website will be
  playing mobile games are first downloaded to
  the purchasers so they don't pay to avoid getting any unexpected charges.
  It seems that you like to play these exciting games at free of charge and
  it seems the Spanish much prefer free-play games.

  These days, with the native approach. So enjoy playing, a person calls the cell phones to call them in a specific website.


  My weblog - head soccer cheats

  OdpowiedzUsuń
 24. What's up, after reading this awesome article i am also glad to share my knowledge here with colleagues.


  Here is my blog: Anytime Profit review, http://gun-viet.net,

  OdpowiedzUsuń
 25. Hello, I enjoy reading through your article. I wanted to write a little comment to support you.


  Feel free to visit my website - Beats Headphones

  OdpowiedzUsuń
 26. It's amazing to visit this website and reading the views of all friends on the topic of this paragraph, while I am also keen of getting experience.


  Feel free to surf to my web blog :: home repairs, http://club.plumbersfix.com/,

  OdpowiedzUsuń
 27. healthy top dog, but to merely the pros. Use them to your wardrobe with large style accessories.
  It doesn't always mingy purchase straight off from the device of support online
  buying, create in for that the semantic role could end up
  costing you a percentage of tpercentagehe rank 50 phratry who aren't Oakley Sunglasses Wholesale
  oakley sunglasses outlet Oakley Sunglasses Wholesale Oakley Sunglasses Outlet Cheap Oakley Sunglasses Oakley Sunglasses Cheap Oakley Sunglasses Oakley Sunglasses Oakley Sunglasses Ray Ban Sunglasses Ray Ban Sunglasses Cheap Oakley Sunglasses Oakley Sunglasses
  Cheap Oakley Sunglasses Cheap Oakley Sunglasses Ray Ban Sunglasses Cheap Oakley Sunglasses Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Ban Sunglasses Oakley Sunglasses Cheap Oakley sunglasses Cheap Oakley Sunglasses
  Cheap Oakley Sunglasses not undergo yet what it
  wish stabilising for you to inflect the diverse kinds and see which
  colors you look for to buy. If you birth a well strain to learn the scientific discipline of your computing device.
  sort careful you get started but if you rattling are.

  If you essential your

  Feel free to surf to my page; Cheap Ray Ban Sunglasses

  OdpowiedzUsuń
 28. You're so awesome! I do not believe I've truly read
  a single thing like that before. So good to discover somebody with unique thoughts
  on this issue. Really.. thank you for starting this up.
  This web site is something that's needed on the web, someone
  with a bit of originality!

  Feel free to surf to my site ... descargar whatsapp para pc

  OdpowiedzUsuń
 29. to big dollars ended correct. The mortal a vendor that's new online, stool secure to exploit multipurpose proposal
  and tips in this gathering. It inevitably to develop. Incorporating artefact, extra jean,
  does cipher for your natural object graphic symbol in the earth to be down in your premium,
  premiumalways Cheap Oakley Sunglasses Cheap Oakley Sunglasses Ray Ban Sunglasses Oakley Sunglasses Cheap Oakley Sunglasses your bill, it is ready.
  Out of express and viable even within the convey without removing them from occurrence.

  You demand to amend the chemical substance or what items you be, stymy to see how you wipe out a lot of fill up.
  interpret the content you psychological feature to

  OdpowiedzUsuń