sobota, 20 kwietnia 2013

Zayn Rozdział 2 "Mogłabym nie spać, tylko słuchać jak oddychasz"

Porozmawiałam z Zayn'em w parku , po chwili doszli do nas chłopaki .
- Idziemy na lody !! - krzyknął Niall . No oczywiście nic się nie zmienił .
- Okej - wstaliśmy z ławki i ruszyliśmy ku kawiarni gdzie dawali lody . - No więc co tam u ciebie i Pezz ? - zapytałam .
- Nie układa nam się najlepiej . - spojrzał na mnie - od kiedy znikłaś z mojego życia wszystko się zaczęło walić . - spojrzałam na niego .
- Zayn, ja spotkałam się z wami już ostatni raz . Jeden jedyny - powiedziałam a reszta chłopaków stanęłam i spojrzała na mnie morderczo .
- O NIE WYBIJ SOBIE TO Z GŁOWY ! - krzyknął Liam
- O co ci chodzi ? - zapytałam .
- O to że my się o ciebie martwiliśmy , szukaliśmy z tobą cały czas kontaktu . Tylko że zawsze było nic , nie odbierałaś - rzekł Harry .
 - A więc teraz to moja wina ? ! - krzyknęłam - Żałuję że tu przyszłam . CZEŚĆ ! - powiedziałam i ruszyłam w przeciwną stronę .
- Dobra zaczekaj - podbiegł do mnie Louis - Przepraszamy , nie chcieliśmy - powiedział a ja podeszłam do reszty chłopaków ,
- Myślicie że było mi łatwo ! Myślicie że nie cierpiałam . Mam dość codziennego płaczu czy bólu w sercu . To boli , kochałam was jak braci a Zayn'a pokochałam z całego serca - spojrzałam na mulata - No ale dałam mu odejść dla Pezz , aby byli szczęśliwi . Więc zrozumcie mnie . To było już nasze ostatnie spotkanie ! Wkujcie sobie to do tych łbów ! - krzyknęłam wkurzona . Wszyscy się na mnie patrzyli - Jesteś zadowolony , powiedziałam prawdę .  A teraz żegnam - powiedziała i poszłam do domu .
Nie mogłam uwierzyć że powiedziałam im prawdę , to wszystko było mi niepotrzebne . Kochałam Zayn'a ale to był czas najwyższy żyć teraźniejszością a nie przeszłością . Muszę być silna !
Wróciłam do domu i położyłam się na łóżku , myślałam . Ciągle miałam przed oczami jego spojrzenie , a na moim ciele czułam jego oddech . Dlaczego on zawsze musiał mi to robić , to bolało . Nie chcę już tak cierpieć . Staram się zapomnieć codziennie o tym wszystkim , tylko że mi nie wychodzi . Wszytko zaczynało się już układać , kiedy nagle Josh wszystko zepsuł . Zepsuł to przypominając mi o nich wszystkich . O wspólnie spędzonych Dniach , godzinach , sekundach . O wygłupach i plotkowaniu oraz wspieraniu się wzajemnie :

- Wszystko będzie dobrze - spojrzałam na Liama . - Pogodzicie się . 
- Nie chcę jej tracić , Kocham ją - powiedział zrozpaczony Payne . 
- Liam , proszę . Jedź do niej i z nią porozmawiaj na ten temat . - doradziłam .
-Masz rację . Dobrze że jesteś - przytulił mnie - dzięki tobie wierzę w siebie - uśmiechnął się .
- Wiesz że zawsze możecie na mnie liczyć - spojrzałam  na niego . 


Z moich myśli wyrwało mnie pukanie do drzwi , zamyślona podeszłam i otworzyłam .
Jego brązowe oczy na początku powędrowały po moim całym ciele . Zbliżył się do mnie i złapał mnie w pasie . Nie potrafiłam mu odmówić , zbyt wiele do niego czułam . Byliśmy twarzami od siebie o milimetry .
- Ja ciebie też kocham - powiedział i pocałował mnie namiętnie . Tak zachłannie jak by mnie pragnął . A ja to odwzajemniałam , nie umiałam się powstrzymać . Zawsze mu ulegałam , ale po chwili stałam się silniejsza i odepchnęłam go od siebie . Spojrzałam na niego zdziwiona .
- Myślisz , że wracasz tutaj po latach i mówisz mi że mnie kochasz potem tylko zachłannie mnie całujesz , że wszystko wróci do normalności . No to się mylisz - powiedziałam .
- Proszę cię - podszedł do mnie .
- Nie . - powiedziałam łagodnie zamykając oczy .Złapał mnie ponownie w pasie - Zayn proszę cię.
- Tak ? - odezwał się .
- Pocałuj mnie - nie wiedziałam co mówię. Mój mózg szalał , bałam się już odzywać robić cokolwiek . Bałam się już tego wszystkiego . Staliśmy tak w drzwiach całując się , a na schodach pojawił się Liam z Niall'em . Oderwałam się od niego . Spojrzałam na chłopaków i zamknęłam Zayn'woi drzwi przed nosem . Oparłam się o nie i zjechałam po nich na dół płacząc przy tym . Usłyszałam jak Zayn coś powiedział chłopakom , oni sobie poszli . Zayn stał za drzwiami .
- Proszę otwórz , nie kończ tego w ten sposób . Proszę ..... Kocham cię . Kocham cię Lexi - postukał kilka razy o drzwi , wiedziałam że słyszy jak płaczę . - Nie płacz przeze mnie , proszę - wstałam z podłogi i złapałam lekko klamkę . Uchyliłam drzwi .
- Tęskniłam - powiedziałam wtulając się w chłopaka - proszę nie zostawiaj mnie już więcej , nie chcę , nie mogę . Proszę - mówiłam pół szeptem . Moje łzy leciały na jego pachnącą perfumami bluzę - Kocham cie , kocham i zawsze kochałam - mówiłam a Zayn mnie tylko tulił do siebie .

~*~

Od kilku dni spotykałam się z chłopakami , sama nie wiedziałam czy dobrze robię . Zayn nie powiedział mi oficjalnie że by została jego dziewczyną , więc postanowiłam że zajmę się swoim życiem . Zajmę się tym abym odkochała się w Zayn'ie i poszukała sobie kogoś o innego , kto będzie cały czas przy mnie . 
Wiedziałam że muszę tak zrobić , przecież nie mogę chodzić ze słynnym Malikiem . Miliony dziewczyn się w nim kochają i nie tylko w nim bo w reszcie zespołu też . Jedynie co mnie mogło teraz łączyć z Zayn'em to przyjaźń tak jak z Liam'em , Niall'em , Louis'em i Harry'm . Kochałam ich ale jak braci .
- I jak ci się układa z Zayn'em ? - zapytał Harry , kiedy byłam u nich i usiadałam na kanapie koło niego . 
- Nie jesteśmy razem . - powiedziałam - Kocham go , ale muszę o nim zapomnieć . Chcę aby nas łączyła tylko przyjaźń - powiedziałam stanowczo . 
- Czemu ? - zapytał zdziwiony . 
- Harry , nie mogę . Nie chcę się znowu w to angażować i już - powiedziałam patrząc na niego . 
- Spoko . - uśmiechnął się . 
- Kocham was jak moich starszych braci . - zaśmiałam się . 
- Nie chcesz się w to angażować ? Nie kochasz mnie ? - usłyszałam głos za sobą i momentalnie się odwróciłam. Nie chciałam go ranić a ni nic . Chciałam aby był szczęśliwy ale nie zemną .Ja się nie nadawałam . Podeszłam do chłopaka i dotknęłam jego dłoni . Spojrzałam mu w oczy .
- Nie to że cię nie kocham , kocham ale chcę aby nas łączyła przyjaźń . Jak na razie . Musze sobie jak na razie to wszystko poukładać . - patrzyłam mu głęboko w oczy . - Zrozum mnie - mówiłam łagodnie . 
- Dobrze , poczekam . Poczekam bo cię kocham i będę walczył o to wszystko o ciebie . - powiedziała  a ja wszyłam od nich z domu . Zadzwonił telefon . 
- Hallo - powiedziałam . 
- Cześć , dzwoniła mama chciała abyś przyjechała do niej do Polski na kilka dni - powiedział Josh . 
- O spoko , a jedziesz ze mną ? - zapytałam .
- Tak bo muszę coś załatwić - powiedział . 
- A kiedy mielibyśmy jechać ? - zapytałam . 
- Jutro ze samego rana mamy samolot .
- Okej będę gotowa . 


Następnego dnia wstałam i ubrałam się . Byłam już spakowana , wzięłam i napisałam Sms do chłopaków a dokładnie do Liam'a 

"Cześć Liam , dziś do was nie przyjdę . Jadę na kilka dni do Polski do mamy . Przepraszam . Będę tęsknić . Pa . Lexi" 

Wyłączyłam telefon za wczasów i pojechałam na lotnisko . 
Wsiedliśmy z Joshem do samolotu . Włączyłam sobie muzykę w telefonie i słuchałam przez słuchawki . 
Po 2,5 godzinie lotu byliśmy już w domu . Usiadłam zmęczona na kanapę . 
- Chcecie coś do jedzenia ? - zapytała Mama . 
- Nie dzięki , jestem zmęczona - powiedziałam - Idę się rozpakować i pójdę zrobić wam zakupy .- poszłam do swojego pokoju . Jak tam weszłam zamurowało mnie , wszytko było jak nie tknięte . Przypomniały mi się stare czasy . Plakaty Rihanny , Chris'a Brown'a , chłopaków 1D ,Bruna Marsa , wszystkich . Aż się uśmiechnęłam na ten widok . Wzięłam głęboki wdech i wydech i się rozpakowałam . 
- Idę na zakupy - krzyknęłam i wyszłam z domu. Szłam w kierunku super marketu . 
- No , proszę , proszę kogo my tu mamy - spojrzałam w bok a na ławce siedział mój najlepszy przyjaciel , z którym spędzałam w dzieciństwie mnóstwo czasu . 
- Adam ? - zaśmiałam się i podeszłam do chłopaka aby go przytulić . Adam zawsze był chętny . - Miałeś mieszkać w Niemczech z tego co wiem . 
- Miałem ale wróciłem , nie za dobrze się tam czułem - spojrzał na mnie - a ty jak tam , słyszałem o twoich wybrykach z One Direction - odezwał się . 
- Możemy o tym nie gadać - uśmiechnęłam się . 
- Gdzie tak lecisz ? 
- Idę zrobić mamie zakupy , Josh pojechał gdzieś za miasto musiał coś załatwić . 
- Josh też jest ? - zdziwił się . 
- No tak a co ? 
- Nie nic . - powiedział - To chodź idę z tobą - objął mnie i oboje szliśmy objęci w siebie jak zakochani . Robiłam zakupy i rozmawiałam równocześnie z Adamem zawsze mogłam na niego liczyć . Nic się nie zmienił , tylko jedynie co to zmienił swój wygląd , ale mu we wszystkim jest ładnie i zawsze był taki jakiś przystojny ? 

CZEŚĆ , CZEŚĆ . 
O TO CZĘŚĆ 2 IMAGINU O ZAYN'IE 
PODOBA SIĘ ? 
Kolejny rozdział dodam raczej po testach , chociaż postaram się jak najszybciej . 

Życzcie mi powodzenia , abym przy jakoś napisała : D
 Dzięki waszym komentarzom powiem szczerze to jeszcze coś tutaj dodaję na Blogga . 
Cieszę się że wam się wszystko podoba . 
WIEM WIEM NIE ZAWSZE SĄ TAKIE ROZDZIAŁY JAKIE BYŚCIE CHCIELI . - PRZEPRASZAM . 
ALE, ALE ... Jeżeli macie jakieś pomysły to możecie je pisać w Komentarzach lub do mnie na ASK.FM i Twitter
Zapraszam , pytajcie piszcie wszystko mile widziane . 

Więc czekam na wasze komentarze < 33 

12 komentarzy:

 1. Suuuper czekam na nn:) powodzenia w testach<33

  OdpowiedzUsuń
 2. boskie !!!! dawaj następny!

  OdpowiedzUsuń
 3. zostałaś nominowana przeze mnie do Libster Awards http://blogo1daga.blogspot.com/2013/04/libster-award.html

  OdpowiedzUsuń
 4. dzastka94 ;)20.04.2013, 23:17

  Jest genialny ! :))

  OdpowiedzUsuń
 5. JA MAM POMYSŁ - pisałaś,że chciałaby się w kimś zakochać żeby zapomnieć o Zayn'ie - czemu nie !!!! Mógłby być to albo któryś z chłopaków albo (nie wiem czy znasz - gra Austina w Austin&Ally) Ross Lyanch -niech będzie,że spotkają się dzięki temu jej koledze Adamowi ;)
  CO TY ( I RESZTA ) NA TO ??
  apropo Super chcę następnego ;P

  OdpowiedzUsuń
 6. fajny pomysł tam nade mną ;P mi to pasuje - takie tam chwilowe zauroczenie :D następny poproszę !!!

  OdpowiedzUsuń
 7. PODOBA MI SIĘ i Pomysł i Rozdział ;)
  next ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Hеllo thеre, I just wantеԁ to see іf you evеr hаνe had any troublе with hаcκers?
  Mу laѕt drupal blog at httρ://onе-direction-4eѵerr.

  blogspot.сom/ wаs hackеd and I ended up loѕing fouг days of hard work due to no backup.
  Do you have аny ѕolutiοns tο stoр
  Suρerb poѕt. I defіnitеly lіke the Feb 8 article.
  I've examined a bit of material and am finding out increasingly more as I work on the subject. I will certainly be sharing Blogger: One Direction . ! Forever with my readers in the future. As an aside, is your template personalized or did you obtain it from elsewhere? A theme like yours with a few small alterations would actually make my blog come alive. Tell me where you got your template when you get the chance.

  Here is my weblog; custom xbox 360 controllers

  OdpowiedzUsuń
 9. This is certainly definitely a good as Ubisoft took what worked well from previous games and
  packed them into 'Watch Dogs'. Kingdom Clash is often a
  new backyard defense game by Fire - Mocha and Storm8.  Feel free to surf to my website :: dragon city hack gems for free

  OdpowiedzUsuń
 10. There is definately a great deal to learn about this issue.
  I like all the points you have made.

  Feel free to visit my site primerica

  OdpowiedzUsuń
 11. սsing respect for yoս to purchased clinicsl tests isn't
  tɦis partiсular achiece wealthy encourage shade pallette tߋ make a person undoubbtedly money-mɑking in one day.
  Υou woսld like to enable yoս tߋ see versions perspective speedily.
  5-star score fߋr the Amazon online marketplace Appstore.


  Αlso visit mmy site :: mahjong kostenlos download

  OdpowiedzUsuń